30. Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku online!

Już w czwartek 19.11.2020 w formie online rozpoczynają się 30. Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku.

Nasz Teatr Integracyjny EUFORION w ramach festiwalu ma okazję zaprezentować spektakl „Wariat i zakonnica” wg S. I. Witkiewicza w reżyserii Anny Jędryczki – Hamery.

Serdecznie zapraszamy!                        

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1304352776568917

Strona www:
http://nieprzetartyszlak.eu/

Fanpage:
https://www.facebook.com/FundacjaNieprzetartegoSzlaku

 

PROGRAM
30. SPOTKAŃ ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU

SANS 2020 „PRZEMIANY” ONLINE

19-22.11.2020

19.11.2020 CZWARTEK

ODSŁONA I: SPEKTAKLE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

10.00 Oficjalne rozpoczęcie SANS 2020 online

10.10 Blok spektakli


Poszukiwanie skarbu” – Teatr Kruszynki, Przedszkole Specjalne nr 11, Lublin

„Szalony rock`n roll” – Teatr Zwierciadło, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

nr 2, Lublin

Bajka o niezwykłym Królu” – Teatr Wataha, Dom Pomocy Społecznej Światło Nadziei Caritas, Sanok

 

11.30 Omówienia spektakli z Radą Konsultantów

 

ODSŁONA II: TEATR, TANIEC I EKSPRESJA

17.00 Blok spektakli

Od wiosny do wiosny – Teatr Akademii Artystycznej i Teatr ITS Krug, Środowiskowy Dom Samopomocy Akademia Artystyczna, Lublin oraz Stowarzyszenie Krug, Moskwa

Dotyk” – Teatr Pasjonaci, Środowiskowy Dom Samopomocy PSONI Koło Świdnik

 

18.00 WEBINAR – „Ekspresja ciała w teatrze” – Janusz Szymański

19.00 Piosenka na dobranoc

20.00 Spektakl wieczorny

Wariat i zakonnica” – Teatr Euforion, Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywnej Rehabilitacji ART, Wrocław

 

20.11.2020 PIĄTEK

 

ODSŁONA III: SPEKTAKLE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

10.00 Piosenka na dzień dobry

10.10 Blok spektakli

Polska to nasz kraj” – Teatr Niezależni, Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Niepełnosprawnych Intelektualnie AKTYWNI, Białystok

Karnawał wenecki” – Teatr Uśmiech, Wojewódzki Dom Kultury, Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych ”Uśmiech”, Kielce

 

11.00 Omówienia spektakli z Radą Konsultantów

 

ODSŁONA IV: TEATR I DZIAŁANIA PLASTYCZNE

17.00 Blok spektakli

Orkiestra” – Teatr Promienistych, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, Lublin

GeoOpera The Vitruvian man” – Litewska Grupa Teatralna, Litewski Związek Osób Niepełnosprawnych, Wilno

17.30 WEBINAR – „Plastyka w teatrze” Barbara Kasprzak

19.00 Piosenka na dobranoc

20.00 Spektakl wieczorny

Scenariusz dla trzech aktorów” – Teatr Otwarte Serca, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dąbrowa Górnicza

 

21.11.2020 SOBOTA

 

ODSŁONA V: SPEKTAKLE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

10.00 Piosenka na dzień dobry

10.10 Blok spektakli

Historia miodem pisana” – Teatr Ołowiany Żołnierzyk, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2, Lublin

Łup, ciach” – Teatr Wojtuś, Zespół Szkół Specjalnych, Kraśnik

11.00 Warsztaty Muzyczne dla dzieci „Rodzinny SANS”

12.00 Omówienie spektakli z Radą Konsultantów

 

ODSŁONA VI: TEATR I RUCH

17.00 Webinar – „Ruch, proces, spektakl”

część 1. – Natalia Popova, Teatr ITS Krug, Moskwa

część 2. – Justyna Wielgus, Teatr 21, Warszawa

19.00 Piosenka na dobranoc

20.00 Spektakl wieczorny

Rewolucja, której nie było” Teatr 21, Warszawa

22.11.2020 NIEDZIELA

 

ODSŁONA VII: SPEKTAKLE DLA DZIECI

10.00 Piosenka na dzień dobry

10.10 Blok spektakli

Alibaba” – Teatr Tęcza, Warsztaty Terapii Zajęciowej ”Tęcza” przy Fundacji Różyczka, Gliwice

Koziołek Matołek” – Teatr Promyk, Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. S. Klary, Puławy

 

11.00 Warsztaty Plastyczne dla dzieci „Rodzinny SANS”

12.00 Omówienie spektakli z Radą Konsultantów

 

ODSŁONA VIII: TEATR I MUZYKA

17.00 Spektakl popołudniowy

Pogliad” – Projekt inkluzywno-artystyczny, Mystecko-Terapeutyczne Centrum ”Neprotoptana Stezhyna”, Lwów

18.00 Webinar – „Muzyka w teatrze” – Anastasiya Voytyuk

19.00 Zakończenie SANS 2020 online